pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Poznać, by pokochać Eucharystię. Seria: Mistyka polska. Tom 129

Autor książki:

ks. Jacek Kołak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788363459444
ISBN: 978-83-63459-44-4
Data: 2015-09-04
12.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Ks. Jacek Kolak wzywa Czytelnika najpierw do poznania, potem do pokochania Eucharystii. Albowiem zrozumienie tej prawdy decyduje o głębokości naszej wiary, naszego życia duchowego. (...) Książka jest przewodnikiem duchowym, praktycznym, podbudowanym teologią duchowości, który otwiera nam oczy na wspaniałą obecność Boga w Eucharystii. (...) Niniejsze opracowanie przepełnione jest wielkim pragnieniem Autora, aby spotkanie z Chrystusem w Eucharystii stało się szkolą miłości ofiarnej do Boga i drugiego człowieka, (fragment Wprowadzenia)
Ks. prof. dr hab. Stanisław Urbański Dyrektor Instytutu Duchowości UKSW
„Jeżeli zaniedbamy Eucharystię, jakże będziemy mogli zaradzić naszej nędzy?"
(Św. Jan Paweł II)
Wychodząc naprzeciw potrzebom wiernych, zatrzymamy się w tych rozważaniach nad kwestiami związanymi z duchowym przygotowaniem i przeżywaniem sprawowania i adorowania Eucharystii. (...) Każdy człowiek, niezależnie od wieku i stanu życia, może dbać o świadomy udział w Eucharystii, modląc się o jej głębokie poznanie i większe umiłowanie, (fragment Wstępu i Zakończenia)
Autor

Książka "Poznać, by pokochać Eucharystię. Seria: Mistyka polska. Tom 129" - ks. Jacek Kołak - oprawa miękka - Wydawnictwo Pomoc. Misjonarzy Krwi Chrystusa. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2015 r. Cena 12.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.