pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Tiger bez cenzury. Dariusz Michalczewski w rozmowie z Maciejem Drzewickim...
Tytuł książki:

Tiger bez cenzury. Dariusz Michalczewski w rozmowie z Maciejem Drzewickim i Grzegorzem Kubickim

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2015
Oprawa: twarda
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 145x235 mm
EAN: 9788326823046
ISBN: 978-83-2682-304-6
Data: 2015-10-22
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - Ssaki się leczą
Ssaki się leczą 8.80 zł pozycja dostępna!
To książka o mnie takim, jakim byłem i jestem naprawdę. Rozmawiamy o wszystkim - o sporcie, o życiu w Polsce i w Niemczech, o wszystkich cudownych rzeczach, które mi się wydarzyły i o wszystkich zakrętach, które pokonywałem. O baletach, imprezach, życiu celebryty. I o kobietach. Zwłaszcza o kobietach. Zawsze szczerze. Żadnego lukrowania, udawania, pomijania niewygodnych faktów. I choć dziś na wiele spraw patrzę inaczej niż wtedy, to przecież nie wymarzę swojej historii, nie jestem w stanie niczego zmienić.

Prawdziwa historia chłopaka z gdańskiego falowca, który miał marzenia. I smykałkę do boksu. I może jeszcze tyle ambicji i samozaparcia, by nie bać się dążyć do realizacji wszystkiego, co sobie wymarzył. W poszukiwaniu swego miejsca w życiu uciekł z komunistycznej Polski do Niemiec, trafił na szczyt zawodowego boksu 23 razy broniąc tytułu mistrza świata.

Książka "Tiger bez cenzury. Dariusz Michalczewski w rozmowie z Maciejem Drzewickim i Grzegorzem Kubickim" - Dariusz Michalczewski, Maciej Drzewicki, Grzegorz Kubicki - oprawa twarda - Wydawnictwo AGORA. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Dariusz Michalczewski, Maciej Drzewicki, Grzegorz Kubicki - autor m.in.: