pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Ania
audiobook:

Ania

Dane szczegółowe:
Wydawca: AGORA
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788326825972
Data: 2017-09-28
27.08  34.99  7.91 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

"ANIA" pierwsza autoryzowana przez rodzinę biografia Anny Przybylskiej. Jej autorami są Grzegorz Kubicki i Maciej Drzewicki - dziennikarze trójmiejskiej "Gazety Wyborczej". Audiobook czytany jest przez Annę Dereszowską, koleżankę z planu serialu "Złotopolscy", która nie ukrywa, że nagrywanie tego audiobooka było dla niej bardzo wzruszającą, ale i wymagającą emocjonalnie podróżą.

ANIA - łobuziara z urodą nastolatki i głosem Jana Himilsbacha, w zasadzie nie musiała niczego grać. Pojawiła się w polskim kinie znikąd i od razu stała się fenomenem: przed kamerą bardziej naturalna od szkolonych aktorek, utożsamiała "polski sen lat 90." - była idealną dziewczyną z sąsiedztwa, która trafiła na okładki magazynów i do telewizji w szczytowych godzinach oglądalności. Ania Przybylska została "Królową Serc" w kraju, w którym ludzie sukcesu - zwłaszcza "piękni i młodzi" - nigdy nie mają łatwo. Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - opowiadają w książce jej bliscy.

Audiobook „Ania” - oprawa CD - Wydawca: AGORA. Cena 27.08 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Grzegorz Kubicki, Maciej Drzewicki - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Mania czy Ania (CD) - pudełko audiobooku
Mania czy Ania (CD) Erich Kastner
Baśnie hinduskie - pudełko audiobooku
Baśnie hinduskie Elżbieta Walter
Laska nebeska. J0606-RPK - pudełko audiobooku
Laska nebeska. J0606-RPK Mariusz Szczygieł