pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów

Autor książki:

Donald J. Trump

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fijorr Publishing
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 325 s.
Wymiar: 150x215 mm
EAN: 9788394631017
ISBN: 978-83-9463-101-7
Data: 2017-08-03
35.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

W 2015 roku Donald Trump znalazł się na 72. miejscu listy najbardziej wpływowych ludzi świata dwutygodnika "Forbes". Rok później przeskoczył na miejsce drugie. Jednocześnie, z majątkiem wartym 4,5 miliarda dolarów, sklasyfikowany został na 324. miejscu listy najbogatszych na naszej planecie. Tak astronomiczny majątek zgromadził budując i zarządzając wspaniałymi nieruchomościami. Jako przedsiębiorca radził sobie fantastycznie: nos do interesów, umiejętności negocjacyjne, nieugiętość, profesjonalizm, zapał i rozmach - to tylko część atrybutów, których kombinacja zaowocowała olbrzymim sukcesem po szyldem TRUMP. W książce The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów Donald Trump na podstawie własnych doświadczeń formułuje rady dotyczące skutecznego działania w branży nieruchomości oraz szeroko pojętym biznesie.

Wydawca
Pierwsze dwadzieścia lat życia zawodowego spędziłem budując, zarządzając i realizując przedsięwzięcia, które wielu uznawało za niemożliwe. Największe wyzwanie, jakie widzę na następne dwadzieścia lat, to znaleźć twórczy sposób na oddanie społeczeństwu części tego, co osobiście zyskałem. W toku doświadczeń przekonałem się, że w dwóch rzeczach jestem szczególnie dobry: w pokonywaniu przeszkód i motywowaniu zdolnych ludzi do wykonania możliwie najlepszej pracy. Na przyszłość za cel stawiam sobie wykorzystanie tych umiejętności w służbie innym równie skutecznie, jak czyniłem to dla własnych korzyści.

fragment książki

Książka "The Art of the Deal, czyli sztuka robienia interesów" - Donald J. Trump - oprawa miękka - Wydawnictwo Fijorr Publishing. Książka posiada 325 stron i została wydana w 2017 r. Cena 35.62 zł. Zapraszamy na zakupy!