pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
Media studenckie w Polsce - okładka książki
Media studenckie w Polsce pozycja dostępna
Księgarnia »
Książki »
»
Telepraca jako nietypowa forma zatrudnienia w Polsce. Aspekty prawne...
książka:

Telepraca jako nietypowa forma zatrudnienia w Polsce. Aspekty prawne i społeczne

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 608 s.
EAN: 9788375456325
ISBN: 978-83-7545-632-5
Data: 2015-10-16
Cena wydawcy: 69.00 złpozycja niedostępna

Telepraca jako nietypowa forma zatrudnienia w Polsce. Aspekty prawne i społeczne - Grażyna Spytek-Bandurska - opis książki:

Telepraca zasługuje na szczególną uwagę ze względu zarówno na wyróżniające ją cechy, podstawy prawne świadczenia oraz rolę odgrywaną współcześnie na rynku pracy, jak i perspektywy dalszego jej funkcjonowania w kontekście promowania idei elastyczności, wprowadzania technologii nowej generacji, wzrostu znaczenia wiedzy, tworzenia społeczeństwa informacyjnego. Stanowi ona instrument polityki zatrudnienia umożliwiający pracodawcy sprawne gospodarowanie personelem, a zarazem jest jednym z narzędzi zwalczania bezrobocia.

"Rozprawa jest nowatorską na gruncie polskim publikacją, która w kompleksowy sposób przestawia społeczne i prawne aspekty telepracy. Wnosi ona wiele nowych elementów i inspirujących myśli do naszej wiedzy o tej formie zatrudnienia. Autorka z powodzeniem pogodziła w rozprawie wymogi praktyczności i naukowości, co przesądza, że jest ona przydatna także dla pracodawców i pracobiorców oraz instytucji rządowych i rynku pracy. W rozważaniach nie ograniczono się tylko do enumeracji problemów, lecz podjęto także próbę sformułowania rekomendacji dla praktyki." prof. zw. dr hab. Zenon Wiśniewski (UMK) Publikacja powstała we współpracy z Instytutem Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego.

Książka „Telepraca jako nietypowa forma zatrudnienia w Polsce. Aspekty prawne i społeczne” - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR.

Książka posiada 608 stron i została wydana w 2015 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Telepraca jako nietypowa forma zatrudnienia w Polsce. Aspekty prawne..."