pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Integracja społeczna jako wyzwanie dla polityki społecznej i pracy socjalnej (wersja pol./niem.)

Dane szczegółowe:
Wydawca: ASPRA-JR
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788375453416
ISBN: 978-83-7545-341-6
Data: 2012-05-15
46.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Książka podejmuje bardzo aktualne i ważne problemy, które są rozważane zarówno w ujęciu krajowym, regionalnym i lokalnym oraz w różnych ujęciach na obszarze Unii Europejskiej. W badaniach nad społeczeństwem obywatelskim oraz relacją społeczeństw obywatelskich w Unii Europejskiej integracja społeczna jest traktowana jako szczególna wartość perspektywiczna, bez której trudno byłoby mówić o powodzeniu europejskiego politycznego, gospodarczego i społecznego projektu.

Ważną cechą tego zbiorowego opracowania jest to, że przedstawione zostały prace autorów niemieckich i polskich, co umożliwia czytelnikowi zapoznanie się nie tylko z osiągnięciami teorii, lecz także praktyki w szerszym międzynarodowym kontekście, w którym integracja społeczna jest dyskutowana jako trudne zadanie dla polityki społecznej.

prof. dr hab. Adam Kurzynowski Publikacja powstała we współpracy z Instytutem Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, Wydziałem Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Zawodowej w Kolonii oraz Fundacją Friedricha Eberta.

Książka "Integracja społeczna jako wyzwanie dla polityki społecznej i pracy socjalnej (wersja pol./niem.)" - oprawa miękka - Wydawnictwo ASPRA-JR. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2012 r. Cena 46.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.