pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Telefon od anioła
Tytuł książki:

Telefon od anioła

Autor książki:

Guillaume Musso

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788381256803
ISBN: 978-83-8125-680-3
Data: 2019-08-01
30.27  31.73  1.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Przypadek czy przeznaczenie?
Nowy Jork, lotnisko Kennedy ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką, on słynnym szefem kuchni, który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.
Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze, wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.
Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i SMS-ów kryją one jakieś interesujące informacje?
Okazuje się, że tak. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Działając razem, Jonathan i Madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy...

Książka "Telefon od anioła" - Guillaume Musso - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2019 r. Cena 30.27 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Guillaume Musso - autor m.in.:
Produkty podobne:
Trylogia nowojorska - okładka książki
Trylogia nowojorska Paul Auster
Zapach goździków - okładka książki
Zapach goździków Agnieszka Lis
Bądź moim światłem - okładka książki
Bądź moim światłem Agata Przybyłek