pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Telefon od anioła

Autor książki:

Guillaume Musso

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788367338356
ISBN: 978-83-6733-835-6
Data: 2022-06-30
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przypadek czy przeznaczenie
Nowy Jork, lotnisko Kennedyego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką, on - słynnym szefem kuchni, który niedawno utracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.

Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze, wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno - dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.

Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i SMS-ów kryją one jakieś interesujące informacje
Okazuje się, że tak. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Działając razem, Jonathan i Madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy...

Książka "Telefon od anioła" - Guillaume Musso - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2022 r. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.