pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tamar Kobieta nadziei

Autor książki:

Francine Rivers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bogulandia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 176 s.
Wymiar: 14.4x20.6 mm
EAN: 9788366397330
ISBN: 978-83-66397-33-0
Data: 2022-10-11
35.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

„Juda przypomniał sobie, że imię Tamar oznacza „palmę daktylową”. Palma daktylowa znosi ostry, pustynny klimat i wydaje słodkie odżywcze owoce. Smagana pustynnym wiatrem, trzyma się mocno i niełatwo ją złamać. Podobnie Tamar, będzie musiała stawić czoła trudnemu i gwałtownemu usposobieniu jego syna. Juda był pewien, że jego żona Batszeba potraktuje młodą dziewczynę, jak rywalkę. Wiedział, że będzie uprzykrzać jej życie, ponieważ jego żona jest próżna i zazdrosna o swoich synów…”.    Wystrojona w ślubne szaty, 14-letnia Tamar zostaje wydana za mąż za okrutnego, czczącego bożków mężczyznę. Wrzucona w świat nadużyć, zdrady i rozczarowań, w obliczu cierpienia musi dokonać wyboru: Czy pozwoli swojemu nowemu mężowi, Erowi, zniszczyć jej niewinność i honor Czy porzuci religię Kananejczyków i przyjmie Boga Hebrajczyków A może popadnie w rozpacz i stanie się tak zła jak jej mąż i jego bracia  Poznaj biblijną historię Tamar. Choć żyła w odległych czasach i innej kulturze, niejednokrotnie zmagała się z problemami, które nie są nam obce. Zaryzykowała swoje życie i reputację, aby przetrwać. Jej historia służy jako przykład tego, jak Bóg wykorzystuje nasze okoliczności i nasze chwiejne kroki, aby wypełnić swój plan.  

Seria RODOWÓD ŁASKI TAMAR, RUT, RACHAB, BATSZEBA, MARIA Pięć niezwykłych kobiet, należących do genealogii Jezusa Chrystusa, które zmieniły dzieje ludzkości FRANCINE RIVERS - jedna z najpopularniejszych pisarek amerykańskich, autorka ponad 20 bestsellerowych powieści, przetłumaczonych na dwadzieścia języków, m.in. trylogii: „Głos w wietrze", „Echo w ciemności", „Jak świt poranka". Zdobyła liczne nagrody i zaszczyty, w tym Christy Award, za stworzenie inspirującej fabuły o charakterze historycznym, złoty medal Amerykańskiego Stowarzyszenia Wydawców Chrześcijańskich ECPA za powieść „Ostatni zjadacz grzechu" (zekranizowaną przez Michaela Landona). W 2010 roku książki Francine zostały uznane za najlepiej sprzedające się tytuły na liście „New York Timesa".

Książka "Tamar Kobieta nadziei" - Francine Rivers - oprawa miękka - Wydawnictwo Bogulandia. Książka posiada 176 stron i została wydana w 2022 r. Cena 35.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.