pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Trylogia Znamię lwa. Tom 1-3. KOMPLET

Autor książki:

Francine Rivers

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bogulandia
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Wymiar: 205x145 mm
EAN: 9788366397071
ISBN: 978-83-6639-707-1
Data: 2021-05-25
101.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tom I: Głos w wietrze
To jedno z największych osiągnięć beletrystyki chrześcijańskiej ostatnich lat. Subtelnie nakreślone portrety psychologiczne, pasjonująca od pierwszych stron fabuła, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny od współczesnego świata z wszystkimi jego zagrożeniami.
Tom II: Echo w ciemności
I wiek po Chrystusie. Efez. Młoda chrześcijanka Hadassa zostaje skazana na męczeńską śmierć. Zrozpaczony Markus Walerian podąża do Jerozolimy, by znaleźć Boga, w którego Hadassa wierzyła tak mocno, że z ufnością i spokojem stanęła na efeskiej arenie. Porywająca akcja, wiarygodne sylwetki psychologiczne, sugestywnie przedstawiony starożytny Rzym, zaskakująco podobny do współczesnego świata - to wszystko złożyło się na sukces powieści, którym jest zarówno popularność wśród czytelników, jak i uznanie krytyków oraz prestiżowe nagrody.
Tom III: Jak świt poranka
Niestety już ostatnia trzecia część trylogii Francine Rivers Znamię lwa. Atretes wódz germańskiego plemienia Chattów wzięty do niewoli przez zwycięskich Rzymian zyskuje sławę niezwyciężonego gladiatora, walcząc przez długich dziesięć lat na arenach Imperium Romanum o wolność. Odzyskawszy ją postanawia wrócić do Germanii. Ale najpierw musi odnaleźć syna, którego uratowała od śmierci młoda chrześcijanka Hadassa zanosząc chłopca do świętego Jana Apostoła...Jak splotą się losy Artesa, Hadassy i Markusa.
Wybierz się w podróż do Rzymu z I wieku w tej klasycznej serii i odkryj, co zainspirowało miliony czytelników na całym świecie.

Książka "Trylogia Znamię lwa. Tom 1-3. KOMPLET" - Francine Rivers - oprawa miękka - Wydawnictwo Bogulandia. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 101.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]