pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tam, gdzie kwitnie miłość

Autor książki:

Katarzyna Kostołowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 304 s.
EAN: 9788324584710
ISBN: 978-83-2458-471-0
Data: 2022-05-30
28.66 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Czasem masz ją na wyciągnięcie ręki, ale jej nie dostrzegasz. Czasem boli. Czasem tęsknisz za nią albo cię uskrzydla Miłość - bez niej jesteś jak roślina bez wody.

Poznajcie działkowiczów z Rodzinnego Ogrodu Działkowego Morele. Czterdziestoletnia Teresa jest świeżo po rozwodzie, młodziutka Ola musi poradzić sobie z samotnym macierzyństwem, a dojrzały Julian chciałby wreszcie być sobą. Wszyscy czegoś się boją, kogoś kochają i coś stracili. Choć są w różnym wieku i z różnym bagażem doświadczeń, ich życiowe ścieżki przecinają się właśnie tu, w Morelach - najpiękniejszym miejscu na ziemi. Czy odnajdą spełnienie, którego pragną I co tak naprawdę okaże się tym spełnieniem
Odkryj wszystkie oblicza miłości w nowej powieści Katarzyny Kostołowskiej, drugim tomie serii ROD Morele. To dająca nadzieję opowieść o kochaniu, cierpieniu oraz inności, a także o tym, co ludzie mogą sobie wzajemnie odebrać albo dać.

Książka "Tam, gdzie kwitnie miłość" - Katarzyna Kostołowska - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.