pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tajne blizny. O czym myśle od lat. Tom 1. Officium

Autor książki:

Aneta Wybieralska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 410 s.
Wymiar: 195x121 mm
EAN: 9788382192476
ISBN: 978-83-8219-247-6
Data: 2021-05-14
26.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kobiety w służbach specjalnych
Patrząc wstecz na swoją służbę w jednej z formacji resortu spraw wewnętrznych, Agnieszka nie ma wątpliwości, że gdyby wiedziała, jak ojczyzna podziękuje jej za te wszystkie trudne lata, zapewne wybrałaby inny zawód. Swoją decyzję podjęła zaraz po studiach i bardzo szybko przekonała się, że praca w służbach specjalnych wygląda zupełnie inaczej, niż sobie to wyobrażała. Zwłaszcza, kiedy jest się kobietą Za czasów ustroju słusznie minionego pomijana przy podwyżkach, premiach, awansach na wyższe stopnie, w najlepszym razie traktowana jak wyrobnica lub maskotka łagodząca obyczaje, w najgorszym narażona na molestowanie i mobbing. Potem nastąpiły demokratyczne zmiany, surowe komisje weryfikacyjne, a także nowe formacje. I było już tylko po staremu.
Tajne blizny to pełne refleksji, ale także humoru i autoironii wspomnienia kobiety, która odkrywa przed czytelnikiem mało znane realia pracy w służbach specjalnych, przedstawiając je z jeszcze nieznanej, damskiej perspektywy. To powieść zabawna, błyskotliwa, ale przede wszystkim poruszająca aktualne również dziś problemy.

Książka "Tajne blizny. O czym myśle od lat. Tom 1. Officium" - Aneta Wybieralska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 410 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]