pokaz koszyk
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Garnitur na słupie
książka:

Garnitur na słupie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 388 s.
EAN: 9788381475525
ISBN: 978-83-8147-552-5
Data:2019-09-11
Cena wydawcy: 37.99 zł zapowiedź

Garnitur na słupie - Aneta Wybieralska - opis książki:

Chociaż aspirant Tomasz Stopiński ma już za sobą ponad dwadzieścia lat służby w pionie kryminalnym policji, wciąż podchodzi do swoich obowiązków z młodzieńczą pasją i zaangażowaniem, a nos rasowego detektywa nigdy go nie zawodzi. Pracując w małym komisariacie na przedmieściach Wrocławia, przez większość czasu ściga podrasowanym służbowym polonezem miejscowych złoczyńców, drobnych złodziejaszków złomu i rabusiów przydomowych piwnic. Niejedno już widział i słyszał, więc kiedy pewnego dnia zostaje wezwany do nadpalonych zwłok znalezionych na pętli tramwajowej, nie robi to na nim większego wrażenia. Ot, kolejne śledztwo w sprawie śmierci bezdomnego, który nie dość ostrożnie obchodził się z papierosem. Wkrótce jednak okaże się, że pozornie przypadkowe śmiertelne zejścia wśród kloszardów mogą mieć związek z większą aferą kryminalną, a kluczem do jej rozwikłania wydaje się być znaleziony w nietypowej scenerii drogi, elegancki garnitur oraz jego właściciel.

Aneta Wybieralska - jest wrocławianką, absolwentką kierunków humanistycznych, prawniczych i ekonomicznych uczelni we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi i Krakowie.

Swoje pasje artystyczne i podróżnicze usiłuje realizować do dzisiaj jako pilot wycieczek turystycznych oraz namiętny bywalec polskich sanatoriów, również publicznych. Lubi akweny wodne oraz góry, jak i niektóre doły. Oczywiście poza tymi swoimi.

Przed rodziną i znajomymi zadebiutowała niewydaną jeszcze powieścią obyczajową, stworzoną jako prezent urodzinowy dla przyjaciółki. Drukiem ukazały się dotychczas dwa projekty, z założenia komedie obyczajowe: "Sanatoryjny romans z inspiracją" (2017r.) i "Pozdrawiam z demoluda" (2018r.). "Garnitur na słupie" jest trzecim.

Książka „Garnitur na słupie” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Novae Res.

Książka posiada 388 stron i została wydana w 2019 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Garnitur na słupie"
Aneta Wybieralska - autor m.in.:
Pozdrawiam z Demoluda - okładka książki
Pozdrawiam z Demoluda Aneta Wybieralska;