pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnice Joan

Autor książki:

Jennie Rooney

Dane szczegółowe:
Wydawca: Sonia Draga
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 424 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788381106689
ISBN: 978-83-8110-668-9
Data: 2019-05-31
14.99 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Prawdziwa historia fascynującej kobiety szpiega
Na podstawie powieści powstał film z Judi Dench i Sophie Cookson w rolach głównych
Nietypowa powieść szpiegowska o niemożliwych do rozstrzygnięcia dylematach moralnych i niezwykle trudnych decyzjach, które mogą zaważyć na całym życiu?
Cambridge roku 1937 pełne jest idei i idealistów, a Joan, która dotąd nie obracała się w wielkim świecie, jest nimi wprost oczarowana. Znajomość z przebojowymi Sonią i Leo, studentami rosyjskiego pochodzenia, coraz bardziej się zacieśnia, ale gdy lata uniwersyteckie dobiegają końca i rozpoczyna się dorosłe życie, trudno jest pozostać lojalnym w stosunku do dawnych przyjaciół.

Niemal siedemdziesiąt lat później Joan Stanley zostaje oskarżona o zdradę państwową i przekazywanie ściśle tajnych informacji Sowietom. Kobieta utrzymuje, że jej decyzja była podyktowana osobliwymi czasami wojny.

Joan Stanley skrywa tajemnicę.

Przez pięćdziesiąt lat była kochającą matką, czułą babcią, we wtorkowe popołudnia adeptką malowania akwarelami, a w czwartkowe uczestniczką zajęć tanecznych. Aż do pewnego słonecznego wiosennego poranka? Ktoś bowiem odkrył jej latami tajoną tożsamość.

Joan Stanley była szpiegiem.

Wciągająca powieść o szpiegach, lojalności poddanej próbie i niebezpiecznych konsekwencjach dobrych intencji. Publishers Weekly
Rooney stworzyła wspaniałą narrację; z elegancją przedstawiła kobietę wiodącą szczęśliwe i spokojne życie do czasu, gdy MI5 zapukała do jej drzwi. Kirkus Review

Książka "Tajemnice Joan" - Jennie Rooney - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Sonia Draga. Książka posiada 424 stron i została wydana w 2019 r. Cena 14.99 zł. Zapraszamy na zakupy!