pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnica wyspy

Autor książki:

Aleksandra Rak

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 238 s.
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788379955459
ISBN: 978-83-7995-545-9
Data: 2021-09-23
29.62 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Eileen, córka kapitana floty królewskiej, pomagając nieznanemu rozbitkowi ukryć się przed strażą, nie zdaje sobie sprawy z konsekwencje tego czynu. Nolan okazuje się być niebezpiecznym piratem, a jego kamraci postanawiają uratować go za wszelką cenę. W efekcie porywają dziewczynę i zabierają ją na Quaramonte tajemniczą piracką wyspę, której nie ma na żadnej mapie.
Eileen cudem udaje się uniknąć śmierci. Za wszelką cenę pragnie wrócić do ojca i ukochanego, którzy zostali na jej rodzinnej Naori. Zawiera więc umowę z jednym z piratów, nie spodziewa się jednak, że wyprawa, w której weźmie udział całkowicie odmieni jej życie.
Losy Eileen, choć równie burzliwe jak ocean w trakcie sztormu może ostatecznie doprowadzą ją do rodzinnego domu i ramion ukochanego.
Piraci, ocean, tajemnicze medaliony i jedna dziewczyna. Dajcie się porwać przygodzie i wraz z Eileen wyruszcie, by odkryć tajemnice Quaramonte. Aleksandra Rak stworzyła historię, która przenosi czytelników do magicznego świata wypełnionego zapachem słonej wody oraz brzękiem pirackiej stali. Jeżeli uwielbiacie przygody, nie wahajcie się ani chwili. Tajemnica Wyspy to pozycja, po która warto sięgnąć.
Agnieszka Zawadka, autorka powieści Wyklęci: Era Cieni
Quaramonte: Tajemnica Wyspy zachwyca swym pięknem, lecz piracki świat pełen jest intryg, niebezpieczeństw i tajemnic. Aleksandra Rak przywołuje historie morskich rozbójników, nadając im nowego, fantastycznego wymiaru pełnego zapierających dech w piersiach przygód z honorowymi bohaterami w roli głównej.
Aleksandra Pisarska, autorka powieści Malachitowe ostrze

Książka "Tajemnica wyspy" - Aleksandra Rak - oprawa miękka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 238 stron i została wydana w 2021 r. Cena 29.62 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.