pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Tysiąc powodów by zostać

Autor książki:

Ewelina Nawara

Dane szczegółowe:
Wydawca: INANNA
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 226 s.
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788379956104
ISBN: 978-83-7995-610-4
Data: 2022-05-20
31.74  44.99  13.25 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Życie w trasie koncertowej, od miasta do miasta. Sława, pieniądze i uwielbienie milionów kobiet. Noce spędzane na imprezach, gdzie alkohol miesza się z przygodnym seksem w upajających proporcjach. Pustka, z której istnienia nie zdaje sobie jeszcze sprawy. Zmęczenie pogonią za celami wyznaczanymi przez innych wytwórnię, członków zespołu
Spokojne życie w małym miasteczku. Wewnętrzna równowaga, spełnienie i pasja, która pozwala się utrzymać. Dni i noce leniwie upływające w Willow Creek, oazie spokoju w zabieganym świecie. Proste pragnie domku z ogródkiem i białym płotkiem dookoła. Dzieci, na które mogłaby przelać całe swoje uczucie
Nie sądzili, że się odnajdą, ale otrzymali od losu tak niezwykłą szansę.
Ona da mu tysiąc powodów, by zostać. Ale czy sama będzie o nich pamiętać, gdy przeszłość brutalnie o sobie przypomni Życie to nie proste równanie za i przeciw. Wynik może Cię zaskoczyć!
Mało jest książek, które wywołały we mnie tak wiele emocji, jak ta. Od radości, poprzez złość i płacz, ale każda z nich była potrzebna. Polecam to zbyt mało, ja mówię Wam, że musicie przeczytać Tysiąc powodów, by zostać.
Małgorzata Falkowska, autorka
Klimatyczne amerykańskie miasteczko, gwiazda rocka i intrygująca dziewczyna, która piecze najlepsze na świecie ciasteczka z nadzieniem orzechowym. Szczypta humoru, rodzinny dramat i wielka miłość. Polecam wszystkim fankom dobrego romansu z muzyką w tle.

Książka "Tysiąc powodów by zostać" - Ewelina Nawara - oprawa miękka - Wydawnictwo INANNA. Książka posiada 226 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]