pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szepty i okrzyki w zdaniu i wierszyku. Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków

Autor książki:

Joanna Czapla

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788371348440
ISBN: 978-83-7134-844-0
Data: 2016-06-02
16.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Prezentowana pozycja jest adresowana do osób pracujących z dziećmi w wieku od 3. do 5. roku życia. Wśród zaproponowanych scenariuszy zajęć logopedzi, terapeuci, nauczyciele znajdą różnorodne ćwiczenia emisyjne, kształtujące oddech, fonację i artykulację. Zaproponowane ćwicze­nia emisyjne i dykcyjne mają za zadanie utrwalać prawidłowy sposób mówienia i oddychania, do­skonalić wyrazistość wypowiedzi, likwidować napięcia powstałe w obrębie narządów biorących udział w akcie mowy. oraz doskonalić artykulatory. Ponadto przedszkolaki będą mogły roz­budowywać słownictwo, rozwijać swoje umiejętności społeczne, podejmować współpracę, poznawać możliwości własnego ciała, a także nauczyć się relaksacji i podczas wspólnej zabawy zbadać przestrzeń bliższą i dalszą.

Tematyka prezentowanych scenariuszy koncentruje się na obszarach bliskich dziecku i odnosi się do różnorodnych wydarzeń zgodnie z kalendarzem roku przedszkolnego. Dodatkowo do każdego scenariusza dołączone są karty pracy.

Książka "Szepty i okrzyki w zdaniu i wierszyku. Ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków" - Joanna Czapla - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2016 r. Cena 16.63 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.