pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szczęście na wagę

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 384 s.
Wymiar: 205x134 mm
EAN: 9788379763634
ISBN: 978-83-7976-363-4
Data: 2016-04-25
Cena wydawcy: 36.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Czy ludzie, którzy stali się dla siebie obcy, mogą odbudować relacje i zacząć wszystko od nowa? Ewa jest żoną i matką, całkowicie poświęconą rodzinie. Jednak jako dojrzała kobieta uświadamia sobie, że przestała realizować własne marzenia i czerpać radość z życia. Jej frustrację pogłębiają rodzinne troski: miłość w małżeństwie dawno wygasła, a nastoletnia córka ukrywa przed rodzicami swoje problemy i odrzuca wszelką pomoc.

Gdy Ewa dowiaduje się o chorobie córki, postanawia zawalczyć o ich wspólne szczęście. Dzięki zdrowej diecie i treningom chce przywrócić równowagę w życiu Klaudii i ponownie się do niej zbliżyć. To będzie ich wspólna walka. W tym samym czasie Ewa poznaje mężczyznę, który może być szansą na jej własne szczęście.

Agnieszka Olejnik po raz kolejny z ogromną wnikliwością opisuje ludzkie dramaty, które są w istocie uniwersalnymi problemami. Szczęście na wagę to powieść przełamująca stereotypy i pokazująca, jak ważna jest równowaga między poświęceniem dla innych a troską o samorealizację.

Książka "Szczęście na wagę" - Agnieszka Olejnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2016 r.