pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Szatan zdemaskowany

Autor książki:

James B. Richards

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szaron
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788382470710
ISBN: 978-83-8247-071-0
Data: 2022-08-11
51.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kim jest szatan tak naprawdę Zbyt wielu chrześcijan ma zniekształcony obraz diabła. W przeciwieństwie do popularnego myślenia, nie jest on potężną duchową istotą. On jest pokonanym wrogiem. Jezus ogołocił go z wszelkiej mocy i autorytetu. Szatan NIE jest naszym problemem, natomiast jest nim ignorancja wobec wiedzy. To, czego nie wiemy, zrani nas. Gdy poznamy prawdę, prawda nas wyswobodzi.

 

Księga Izajasza wyjaśnia, że nadejdzie czas, kiedy spojrzymy na szatana z wielkim zdziwieniem, i zapytamy: Czy to jest ten, który utrzymywał narody w strachu

 

Dołącz do autora bestsellerowej publikacji, dr Jamesa B. Richardsa w podróży pogłębienia i zrozumienia prawdy, która zdemaskuje kłamstwo o szatanie i jego mocy. Odkryjesz, w jaki sposób tradycje przeszłości przedstawiły i zniekształciły obraz mocy wroga vs. mocy skończonego i ostatecznego dzieła Jezusa.

 

NIE MA POWODÓW DLA ŻADNEGO WIERZĄCEGO, ABY SPĘDZIŁ ON CHOĆBY JEDEN DZIEŃ W STRACHU PRZED DIABŁEM.

 

Ta książka zmieni i uwolni cię jak nic, co kiedykolwiek wcześniej czytałeś.

Książka "Szatan zdemaskowany" - James B. Richards - oprawa miękka - Wydawnictwo Szaron. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2022 r. Cena 51.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]