pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Szabat czarownic

Autor książki:

Graham Masterton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788367338103
ISBN: 978-83-6733-810-3
Data: 2022-09-13
34.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Długo wyczekiwana kontynuacja Szkarłatnej Wdowy nareszcie w Polsce!
Detektyw Katie Maguire w wersji kostiumowej.

Graham Masterton brawurowo łączy elementy horroru, thrillera, powieści historycznej i detektywistycznej, tworząc porywającą fabułę osadzoną w starannie zrekonstruowanych realiach osiemnastowiecznej Anglii.

Mówią, że dziewczęta były wiedźmami.

Ale Beatrice Scarlet, inteligentna racjonalistka, jest pewna, że były tylko niewinnymi ofiarami
Londyn, rok 1758. Beatrice Scarlet, córka aptekarza, jest przełożoną w przytułku dla upadłych kobiet imienia Świętej Marii Magdaleny. Praca sprawia jej przyjemność, ma poczucie misji, ale też nawiązuje silną więź z podopiecznymi.

Przytułek wspiera bogaty kupiec, handlarz tytoniem, który oferuje dziewczętom stabilną pracę, by pomóc w ich moralnej i społecznej rehabilitacji. Lecz gdy siedem młodych kobiet wysłanych do jego fabryki przepada bez wieści, Beatrice wie już, że dzieje się coś niedobrego.

Ich rzekomy dobroczyńca utrzymuje, że podopieczne Beatrice były wiedźmami, oddanymi szatanowi i jego demonicznym występkom. Ale ona jest przekonana, że chodzi tu o coś znacznie bardziej mrocznego niż wiedźmie czary
Opowieść o odwiecznej walce dobra ze złem, która w swej istocie jest walką pomiędzy nauką a przesądami. Powieść historyczna z elementami rasowego horroru, tak cenionymi przez wielbicieli Grahama Mastertona.

Promoting Crime Fiction
Fanom niezłomnej detektyw Katie Magurie z pewnością spodoba się ta wycieczka w przeszłość - genialne pióro bestsellerowego autora horrorów nabiera tu jeszcze większego rozmachu!
The Sunday Times Crime Club

Książka "Szabat czarownic" - Graham Masterton - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2022 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.