pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ikon

Autor książki:

Graham Masterton

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1 s.
EAN: 9788366989658
Data: 2022-01-21
29.89  44.90  15.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Co łączy zakończony właśnie kryzys kubański, politykę braci Kennedych i ich związek z Marylin Monroe Odpowiedź podsuwa jeden z najpoczytniejszych thrillerów Grahama Mastertona!
Daniel jest właścicielem małego pubu w spokojnym miasteczku w Arizonie. Gdy dowiaduje się, że jego najlepszy przyjaciel Willie, major lotnictwa, ginie niespodziewanie, od razu nabiera podejrzeń. Czy to na pewno był wypadek Przecież kilka godzin wcześniej Willie wyjawił mu, że odkrył nieprawidłowości w działaniu rakiet samonaprowadzających używanych w systemie obronnym Air Force.

Parę dni później w sąsiednim mieście w podobny sposób umiera wdowa po innym majorze Air Force. Daniel natychmiast kontaktuje się z dziennikarką Kathy Forbes, która relacjonuje przebieg śledztwa w tej sprawie. Namawia ją, aby wspólnie rozwiązali mroczną zagadkę obydwu morderstw.

Masterton po mistrzowsku buduje napięcie, odkrywając maleńkie kawałki układanki, która pod koniec powieści staje się wyrazistym i jakże zaskakującym całościowym obrazem brudnej rzeczywistości.

Książka "Ikon" - Graham Masterton - oprawa miękka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2022 r. Cena 29.89 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]