pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Worek kości

Autor książki:

Stephen King

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 608 s.
Wymiar: 205x140 mm
EAN: 9788382157499
ISBN: 978-83-8215-749-9
Data: 2021-10-04
34.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jedna z najbardziej poruszających książek Stephena Kinga, zainspirowana słynną Rebeką Daphne du Maurier.
Doskonała powieść obyczajowa, która strona po stronie przeistacza się w jeden z najbardziej przerażających horrorów Króla Grozy. Najwięksi fani Mistrza wracają do tej lektury po wielekroć i za każdym razem odkrywają coraz większą przyjemność z jej czytania
Cztery lata po tragicznej śmierci żony autor bestsellerów, Mike Noonan, przeżywa kryzys twórczy. Niezdolny do pisania, wypalony psychicznie i prześladowany wspomnieniami, postanawia wrócić do miejsca, w którym kiedyś spędził z żoną najszczęśliwsze dni życia, do domu nad jeziorem we wschodnim Maine.
Wkrótce po przyjeździe zostaje wciągnięty w konflikt między młodą wdową a jej teściem, lokalnym magnatem, który chce zyskać prawo do opieki nad trzyletnią wnuczką. Mike, widząc w dziewczynce córkę, której pozbawił go los, nie waha się, po której stanąć stronie w coraz bardziej zaciekłym sporze. Dramatyzmu sytuacji nadaje atmosfera w domu najwyraźniej nawiedzanym.
A zmarła żona Mike a najwyraźniej chce mu coś przekazać.
W 2011 roku na podstawie powieści nakręcono miniserial telewizyjny, w roli głównej wystąpił Pierce Brosnan.

Książka "Worek kości" - Stephen King - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 608 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.59 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.