pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
System zarządzania kryzysowego w Polsce w kontekście członkostwa w...
Tytuł książki:

System zarządzania kryzysowego w Polsce w kontekście członkostwa w Unii Europejskiej

Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 309 s.
EAN: 9788381802017
ISBN: 978-83-8180-201-7
Data: 2020-01-23
33.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

System zarządzania kryzysowego w Polsce w kontekście członkostwa w Unii Europejskiej - Paweł Górski, Rafał Kołodziejczyk, Magdalena Molendowska, Martyna Ostrowska - opis książki:

Zarządzanie kryzysowe w Polsce reguluje Ustawa z dnia 26 kwietnia 2007 roku o zarządzaniu kryzysowym. Przedstawia ona nie tylko organy, zadania i procedury działania w obszarze zarządzania kryzysowego, ale także zasady finansowania zadań z tego zakresu oraz konieczne do opracowania dokumenty planistyczne. Ten akt prawny został wprowadzony w celu zapewnienia ciągłości realizowania zadań z zakresu zarządzania kryzowego na terytorium państwa. Należy podkreślić, że zarządzanie kryzysowe to nie tylko opanowanie sytuacji kryzysowej w razie jej pojawienia się poprzez właściwe postępowanie, ale także przygotowanie na wypadek jej zaistnienia.

Ze wstępu

Książka „System zarządzania kryzysowego w Polsce w kontekście członkostwa w Unii Europejskiej” - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 309 stron i została wydana w 2019 r. Cena 33.52 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "System zarządzania kryzysowego w Polsce w kontekście członkostwa w..."
Paweł Górski, Rafał Kołodziejczyk, Magdalena Molendowska, Martyna Ostrowska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Zatrudnianie pracowników samorządowych - okładka książki
Zatrudnianie pracowników samorządowych Paweł Czarnecki, Anna Reda-Ciszewska, Barbara Surdykowska
Produkty podobne: