pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świetlisty Cesarz. Tom 1. Ta, która stała się Słońcem

Autor książki:

Shelley Parker-Chan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fabryka Słów
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 536 s.
EAN: 9788379647842
ISBN: 978-83-7964-784-2
Data: 2022-11-23
50.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Zemsta nic nie zmienia. To, co utracone, pozostanie stracone na zawsze.

Przepowiedziano jej nicość. Miała umrzeć z głodu w pyle rolniczej prowincji, zapomnianej przez bogów i ludzi. Jednak żar przepełniający jej duszę, niepowstrzymane pragnienie życia, popchnęły ją do walki. Skryła się za imieniem zmarłego brata i mając nadzieję, że Niebiosa nie zauważyły oszustwa, ruszyła spełniać jego przeznaczenie. Przeznaczenie pełne bólu i wielkości. I choć wielkość przypadnie imieniu Zhu Chongba, to cały ból będzie musiała znieść osoba ukryta w skórze młodego mężczyzny.

Oto historia, w której "wielkość" może oznaczać cokolwiek a drogi do niej pełne są cierpienia, złamanych ślubów i wyborów, których nikt nie powinien dokonywać. Nie ma jednak ceny, której Zhu nie zapłaci za nakarmienie ognia który w niej płonie - dzikiej, nieokiełznanej żądzy życia.

Książka wspaniała pod każdym względem. Wojna, pożądanie, zemsta, polityka - Shelley Parker-Chan z wielką precyzją i znawstwem stworzyła mieszankę wszystkich tych elementów, kreując queerową epopeję historyczną. Skrząca się jaskrawymi refleksami dowcipu i czułości, nie bojąca się przy tym nurzać w głębi mroków ludzkiej ambicji "Ta, która stała się słońcem" jest powieścią, której, podobnie jak Zhu, przeznaczona jest wielkość - Samantha Shannon

Książka "Świetlisty Cesarz. Tom 1. Ta, która stała się Słońcem" - Shelley Parker-Chan - oprawa miękka - Wydawnictwo Fabryka Słów. Książka posiada 536 stron i została wydana w 2022 r. Cena 50.71 zł. Zapraszamy na zakupy!