pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Mrok duszy

Autor książki:

Klaudia Max

Dane szczegółowe:
Wydawca: SPARK LINE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 324 s.
EAN: 9788367200073
ISBN: 978-83-6720-007-3
Data: 2022-04-29
28.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pożądała zemsty. I modliła się, by ta przyniosła jej ukojenie.

Pragnęła cofnąć czas. Potrzebowała znaleźć się w ramionach Dawida.

Marzyła o śmierci. Bez niego życie nie miało sensu.

Luiza Drwal - córka Wiernej i Demona, poszukiwana przez świat Widzących i Mrocznych - Wojowniczka, która straciła najcenniejszą rzecz: swoje przeznaczenie.

Prawdziwe uczucie pokona każdą przeszkodę w drodze do szczęścia. Każdą oprócz śmierci. Ledwo bijące serce Luizy przepełnia żądza zemsty, pchająca duszę kobiety coraz głębiej w mrok.

Brutalnie odebrana miłość odciska na niej piętno, przez co dziewczyna traci kontakt z rzeczywistością, marząc tylko o jednej rzeczy - zemście.

Luka Soldato jest jedyną nadzieją na utrzymanie bezpieczeństwa włoskiego Ośrodka. Musi ON wykonać ostatni rozkaz Dowódcy - wspomóc polską jednostkę, ale nie spodziewa się, że wizyta w Polsce tak bardzo wpłynie na jego życie i da mu siłę. Siłę do walki o własną przyszłość.

Ile poświęcisz, by odzyskać miłość życia Ile zniesiesz bólu, gdy odkryjesz prawdę Ile przed Tobą cierpienia, nim pochłonie Cię zemsta

Książka "Mrok duszy" - Klaudia Max - oprawa miękka - Wydawnictwo SPARK LINE. Książka posiada 324 stron i została wydana w 2022 r. Cena 28.14 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.