pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spotkajmy się w muzeum

Autor książki:

Anne Youngson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czarna Owca
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 133x203 mm
EAN: 9788380158801
ISBN: 978-83-8015-880-1
Data: 2019-04-24
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

W pewnym wieku życie pozbawione jest piękna i uroku - tak przynajmniej myśleli Tina i Anders. Oboje są po sześćdziesiątce, jedno straciło żonę, drugie najlepszą przyjaciółkę. Zapomnieli o pragnieniach i przestali żywić nadzieje na nowy początek.

Do czasu? Gdy z pozoru nic nieznacząca korespondencja przeradza się w pragnienie bliskości i zrozumienia. Otwierają się przed sobą - opowiadając o swojej codzienności, rodzinie, pracy, ale i pasjach, sztuce, muzyce i przyrodzie. Listy Tiny i Andersa są przenikliwe, dowcipne, szczere i pokazują, jaką radość może dać spotkanie dwóch ciekawych osobowości. Niepostrzeżenie, z nieznajomych stają się bliskim przyjaciółmi.

Ta powieść to pochwała miłości i życia, a także niespodzianek, jakie nam ono przynosi!
Absolutnie piękna opowieść o stracie i wyborach życiowych, których dokonujemy

 

Daily Mail

Anne Youngson, zanim zajęła się pisarstwem, przez wiele lat pracowała na stanowiskach kierowniczych w branży samochodowej. Pomagała licznym organizacjom dobroczynnym, była m.in. przewodniczącą Writers in Prison Network, wspierającej twórczość literacką w więzieniach. Mieszka w Oxfordshire, jest zamężna, ma dwoje dzieci i dwoje wnuków.

Książka "Spotkajmy się w muzeum" - Anne Youngson - oprawa miękka - Wydawnictwo Czarna Owca. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.