pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Święta Teresa

Autor książki:

Fulton J. Sheen

Dane szczegółowe:
Wydawca: Paulinianum
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 168 s.
EAN: 9788366783492
ISBN: 978-83-6678-349-2
Data: 2023-11-17
Cena wydawcy: 24.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Moi drodzy przyjaciele!" - tak właśnie zwraca się do czytelników abp Fulton J. Sheen. Ten Czcigodny Sługa Boży, już w tym zwrocie przejawia troskę o duszę każdego człowieka. Sam bowiem, będąc przyjacielem Boga, pragnął, by został nim każdy człowiek.

W książce "Święta Teresa. Piękna historia miłosna" arcybiskup-przyjaciel, opowiada piękną i wzruszającą do głębi historię miłości św. Teresy do Zbawiciela i Chrystusa do człowieka. Opowiesć ta przeplatana jest motywami biblijnymi i wydarzeniami z życia autora.

Przez liczne i bezpośrednie zwroty do czytelników abp Fulton J. Sheen, bez wytchnienia, jak przyjaciel, towarzyszy nam w duchowej wędrówce; krok po kroku ze św. Teresą wchodzi w naszą codzienność.

I pomimo, że książka została po raz pierwszy wydana w innym czasie i innym miejscu, nie straciła na swojej aktualności, a wręcz przeciwnie - zyskała. Zyskała w świecie, w którym wielu cierpi, gdzie mało ludzi jest szczęśliwych.

Duchu Święty, przyjdź, aby opowieść arcybiskupa - przyjaciela Boga i ludzi - popłynęła z jego serca do serc czytelników i aby lektura tej książki przyniosła owoce nadprzyrodzone dla każdego, kto po nią sięgnie.

Książka "Święta Teresa" - Fulton J. Sheen - oprawa miękka - Wydawnictwo Paulinianum. Książka posiada 168 stron i została wydana w 2023 r.