pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Świadkowie Bożego Miłosierdzia

Autor książki:

Anna Dąmbska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 560 s.
EAN: 9788380798557
ISBN: 978-83-8079-855-7
Data: 2023-03-01
43.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Świadkowie Bożego Miłosierdzia to wybór tekstów Anny Dąmbskiej Anny mających formę wewnętrznych rozmów ze zmarłymi, zbawionymi osobami, ich świadectw dotyczących śmierci, spotkania z Bogiem i Jego miłosierdziem. Anna przekazuje też zapis rozmów z Jezusem Chrystusem. Teksty pochodzą z lat 1966-1993. Autorka jest przekonana co do tożsamości osób, które słyszała wewnętrznie. To przekonanie wyrażają sformułowania mówi Pan, mówi matka, zaznaczające początki przypisywanych im wypowiedzi. Jako rozmówców, spośród zmarłych krewnych i przyjaciół, Autorka wskazuje najczęściej swą matkę Józefę, swego byłego opiekuna duchownego ojca Ludwika Zmaczyńskiego OP i przyjaciela Bartka - żołnierza AK. Z czasem krąg rozmówców stopniowo się poszerzył o osoby polecane Autorce, w tym o osoby wskazane przez Pana Jezusa.

Część tekstów była już publikowana w pierwszej wersji książki Świadkowie Bożego Miłosierdzia, w której Autorka występowała pod pseudonimem Anna. Niniejsze wydanie, jest rozszerzoną wersją pierwszego. Zawiera pełne wersje tekstów z pierwszego wydania oraz całkowicie nowe rozdziały.

Autorką książki jest Anna Dąmbska (1923-2007), mistyczka pozostająca pod opieką  Kościoła, która przez ponad 40 lat spisywała wypowiedzi, wyjaśnienia i napomnienia  Zbawiciela, Matki Bożej i dusz odwiedzających ją w warszawskim mieszkaniu. Unikająca rozgłosu, znana z publikacji religijnych wydawanych pod pseudonimem Anna.

W wydawnictwie Fronda opublikowaliśmy już trzy tomy Anny Dąmbskiej, pod redakcją Grzegorza Płoszajskiego: Zadanie Polski, Serviam! i Twych praw pilnuję.

Książka "Świadkowie Bożego Miłosierdzia" - Anna Dąmbska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2023 r. Cena 43.03 zł. Zapraszamy na zakupy!