pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Od Zmartwychwstania do Zesłania Ducha Świętego

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
EAN: 9788380438941
ISBN: 978-83-8043-894-1
Data: 2023-05-26
23.12 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Objawienia zebrane w książce odnoszą się do wydarzeń, które nastąpiły po śmierci Jezusa. Mistyczka w przejmujący sposób opowiada o Jego zstąpieniu do otchłani, zmartwychwstaniu, wniebowstąpieniu i zesłaniu Ducha Świętego. Wydanie zawiera również szczegółowy opis życia Maryi aż do Jej wniebowzięcia.

II poszerzone wydanie objawień Anny Kathariny Emmerich obejmuje okres od śmierci Jezusa, aż po Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny. Wizje mistyczki zostały opatrzone obszernymi komentarzami i przypisami, przybliżającymi czytelnikowi kontekst biblijny oraz historyczno-kulturowy przedstawionych w książce wydarzeń. Dzięki temu odbiorca może dowiedzieć się nie tylko nowych, interesujących szczegółów, ale również zrozumieć, czym tak naprawdę są objawienia prywatne. Najbardziej zaskakujące w przekazanych przez stygmatyczkę wizjach jest to, że skromna, niewykształcona wieśniaczka wykazywała zadziwiającą znajomość topografii i szczegółów archeologicznych oraz historycznych. Dzięki jej informacjom odnaleziono np. domek Maryi w Efezie, gdzie Matka Boża mieszkała ze św. Janem Apostołem. Błogosławiona Anna Katharina Emmerich posiadała nie tylko łaskę stygmatów, ale także dar widzenia spraw nadprzyrodzonych i dar rozpoznawania ludzkiego wnętrza. Swoje cierpienie traktowała jako służbę dla zbawienia, dlatego wszystkim tym, którzy ją odwiedzali dawała duchową pomoc i pocieszenie.

Książka "Od Zmartwychwstania do Zesłania Ducha Świętego" - bł. Anna Katarzyna Emmerich - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 192 stron i została wydana w 2023 r. Cena 23.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.