pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Serviam! Duchowa misja Polaków

Autor książki:

Anna Dąmbska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fronda
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788380796812
ISBN: 978-83-8079-681-2
Data: 2022-02-28
37.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Ciąg dalszy bestsellerowej książki Zadanie Polski. Tytuł niniejszego tomu: Serviam - Będę służyć - to postawa Autorki wobec Polski. To jej pragnienie, by naród polski zdecydował się służyć Bogu w Jego planach odrodzenia Ojczyzny. Słowo Serviam jest zarazem przeciwieństwem deklaracji Non serviam, przypisywanej duchowi buntu, Lucyferowi.

W niniejszym tomie Niebo ujawnia szczegółowo Boże zamierzenia wobec Polski i Polaków. Zaufanie i oddanie się Jezusowi i Jego Matce oznacza przede wszystkim służbę; usilną walkę o własne nawrócenie, stałą modlitwę o nawrócenie wszystkich, których zbawienie wieczne jest zagrożone. W świecie coraz bardziej odwracającym się od Boga, modlitewna współpraca narodu polskiego z wolą Bożą może zyskać istotną wartość w planach Opatrzności.

W książce znajdziemy także zapowiedzi wojen, epidemii i kataklizmów. Odsłonięte zostają plany i sposoby działania sił zła. Ukazane wydarzenia końca czasów podkreślają potrzebę niesienia pomocy i solidarności międzyludzkiej. Otarcie się o zagładę pozwoli ludzkości uświadomić sobie, że uratowała się dzięki miłosierdziu Bożemu.

Autorką książki jest Anna Dąmbska (1923-2007), mistyczka pozostająca pod opieką Kościoła, która przez ponad 20 lat spisywała wypowiedzi, wyjaśnienia i napomnienia Zbawiciela, Matki Bożej i dusz odwiedzających ją w warszawskim mieszkaniu. Unikająca rozgłosu, znana z publikacji religijnych wydawanych pod pseudonimem Anna, m.in. Świadkowie Bożego Miłosierdzia i Zaufajcie Maryi.

Książka "Serviam! Duchowa misja Polaków" - Anna Dąmbska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fronda. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2022 r. Cena 37.79 zł. Zapraszamy na zakupy!