pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie...
Tytuł książki:

Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia

Autor książki:

Mark Stavish

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 248 s.
Wymiar: 144x204 mm
EAN: 9788373776470
ISBN: 978-83-7377-647-0
Data: 2014-02-25
28.35 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni
Czym tak naprawdę jest alchemia Czy jest to pradawna sztuka, której najcenniejsze sekrety pogrzebały popioły czasu czy też stanowi ona uzupełnienie współczesnych dziedzin naukowych Jakie korzyści każdy z nas mógłby osiągnąć z jej praktykowania w dzisiejszych czasach I najważniejsze - czy każdy może samodzielnie zgłębiać jej niuanse Odpowiedzi udziela znany i ceniony ezoteryk, którego misją życiową jest szerzenie nauk tajemnych we współczesnym, bardzo często nie akceptującym ich istnienia, świecie. Jego pierwsza w Polsce książka wprowadza nas w tajniki alchemii oraz ujawnia jej powiązania z kabałą, Tarotem, astrologią oraz czterema żywiołami.

Autor prezentuje podstawy przyrządzania prostych leków roślinnych, które są skuteczne w uzdrawianiu zarówno duszy, jak i ciała. Wyjawia również najpilniej strzeżone tajniki mineralnej alchemii. Dzięki niemu będziesz w stanie samodzielnie przeprowadzać destylacje, tworzyć przepełnione mocą kamienie, nalewki oraz eliksiry. Uzyskasz umiejętność leczenia organizmu i osiągania wewnętrznego rozwoju. Medytacje oraz zadania alchemiczne, zaproponowane w każdym rozdziale, pomogą Ci dokonywać fizycznej i duchowej transformacji.

Alchemia pozwala zmniejszyć cierpienie i strach przed śmiercią poprzez bezpośrednie doświadczanie niewidzialnych światów. Prowadzi również do spokoju umysłu i pozytywnego spojrzenia na życie, wzmocnienia witalności oraz kreatywności.

Poznaj sekrety alchemii!

Książka "Strzeżone sekrety alchemii. Skuteczne eliksiry, uzdrawiające energie i naturalna magia" - Mark Stavish - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 248 stron i została wydana w 2014 r. Cena 28.35 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Magia olewania - okładka książki

Magia olewania

Sarah Knight
Tajemnice świata - okładka książki

Tajemnice świata

Tadeusz Oszubski