pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonywanie...
Tytuł książki:

Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonywanie przeszkód

Autor książki:

Dorothy Morrison

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373777934
ISBN: 978-83-7377-793-4
Data: 2016-11-15
26.76  39.30  12.54 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonywanie przeszkód - opis książki:

Nasze Słońce codziennie wschodzi i zachodzi, rozświetlając Ziemię swoją życiodajną energią. Przetrwanie całej biosfery zależy od niego. Dzięki ruchom Słońca po niebie, ludzie wyznaczają upływ czasu i obserwują zmienność pór roku, związaną z padaniem promieni słonecznych na różne części kuli ziemskiej.

Autorka znana z publikacji Magiczna Pani Domu opisuje rytuały słoneczne, podaje pomysły na uroczystości, zabawy czy imprezy związane z przemieszczaniem się Słońca przez kolejne znaki zodiaku. Pomogą Ci one połączyć się z najsilniejszą energią naszej części wszechświata.

Dzięki tej książce odkryjesz 140 zaklęć pozwalających wykorzystać energię naszej jasnej gwiazdy. Poznasz afirmacje i rytuały, które zostały stworzone po to, by pomóc Ci w różnych aspektach życia. Dzięki nim wreszcie uda Ci się zastosować dietę i zmienić styl życia. Staniesz się kreatywny, odnajdziesz prawdziwą miłość i zaczną spełniać się Twoje marzenia. Odzyskasz dobrobyt i odwagę potrzebną do pokonywania przeszkód. Stosując rytuały ochronne zwalczysz lęk i napełnisz się nadzieją. Poprawią się Twoje relacje w pracy i nawiążesz nowe przyjaźnie. Wreszcie zadbasz o swoje zdrowie i piękny wygląd.

Poznasz również historię wierzeń i rolę, jaką odgrywało Słońce w różnych kulturach od czasów starożytnych do współczesności. Dostroisz się do energii tęczy, zaćmień Słońca i burz słonecznych. Dowiesz się, jak Twój znak zodiaku wpływa na praktykowanie magii i przeczytasz cenne porady, jak wykorzystać swoje wyjątkowe zdolności do ulepszenia tych praktyk.

Łap promienie i rozświetl swoje życie.

Książka "Magia Słońca na co dzień. 140 rytuałów, zaklęć i afirmacji na pokonywanie przeszkód" - Dorothy Morrison - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2016 r. Cena 26.76 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]