pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Tajemnice świata

Autor książki:

Tadeusz Oszubski

Dane szczegółowe:
Wydawca: KOS
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Ilość stron: 228 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788389375681
ISBN: 978-83-8937-568-1
Data: 2014-12-10
17.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Pojawianie się zjaw, manifestacje poltergeistów, przeloty UFO, rzucanie klątw i praktykowanie magii. Rozmaite domniemane cuda i zdarzenia paranormalne. Wreszcie niezwykłe odkrycia nauki, wykraczające poza dotychczasowe granice wiedzy. Do zajść takich dochodzi każdego miesiąca w wielu miejscach kuli ziemskiej. Także w Polsce. Rzadko jednak takie fakty są prezentowane przez krajowe media, bo te - zwyczajowo - uwagę skupiają na wydarzeniach z kręgu polityki, na aferach, wynikach zawodów sportowych oraz plotkach o ludziach sławnych i bogatych.

Książka ta prezentuje informacje w większości w naszym kraju przemilczane, które przekazywane były przez światowe agencje i czasopisma, takie jak: BBC, CNN, Reuter, AFP,Nature" czy New Scientist". Tylko nieliczne podała Polska Agencja Prasowa oraz Telewizyjna Agencja Informacyjna.

Nie kryję, że fakty dobrałem subiektywnie. Jednak rosnąca ich liczba wskazuje, jak bardzo zmienił się świat w ostatnich latach. Zajścia te dowodzą, że Nieznane, Tajemnica, wniknęły w nasze życie; że nie stoją już u progu rzeczywistości lecz towarzyszą nam każdego dnia.

Tadeusz Oszubski

Książka "Tajemnice świata" - Tadeusz Oszubski - oprawa miękka - Wydawnictwo KOS. Książka posiada 228 stron i została wydana w 2005 r. Cena 17.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.