pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Strategie w polityce azjatyckiej. Rozważania o aspiracjach i możliwościach współczesnej Azji. Seria: Biblioteka Azji i Pacyfiku

Autor książki:

Joanna Marszałek-Kawa

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: Adam Marszałek
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 390 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788376119205
ISBN: 978-83-7611-920-5
Data: 2011-08-10
30.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Tom który obecnie Państwu prezentujemy został przygotowany przez grupę dwudziestu ośmiu autorów wywodzących się z różnych ośrodków naukowych tak z Polski jak i z zagranicy. Starali się oni z perspektywy historycznej politologicznej prawnej i ekonomicznej przebadać i opisać strategie poszczególnych państw azjatyckich. Najwięcej miejsca poświęcono Chińskiej Republice Ludowej co wydaje się zasadne patrząc na potencjał rolę i aspiracje tego światowego mocarstwa.... W przekonaniu Redaktora tom który oddajemy w Państwa ręce stanowi wartościowe źródło informacji na temat kierunków wyzwań oraz determinantów współczesnej polityki azjatyckiej. Publikację przygotowaliśmy głównie z myślą o osobach które rozwijają swe zainteresowania dotyczące różnych oblicz państwowości azjatyckiej. Mamy nadzieję że przygotowany wolumin wzbogaci dostępną literaturę przedmiotu a przy tym pozwoli lepiej zrozumieć świat orientu.

Książka "Strategie w polityce azjatyckiej. Rozważania o aspiracjach i możliwościach współczesnej Azji. Seria: Biblioteka Azji i Pacyfiku" - Joanna Marszałek-Kawa (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo Adam Marszałek. Książka posiada 390 stron i została wydana w 2011 r. Cena 30.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.