pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sprzedając zmianę

Autor książki:

Brett Clay

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Emka
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 277 s.
EAN: 9788363773038
ISBN: 978-83-63773-03-8
Data: 2012-11-15
Cena wydawcy: 44.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W czasach globalizacji i Internetu sprzedawcom grozi marginalizacja.

Tradycyjne podejście polegające na sprzedawaniu rozwiązań problemów, już nie wytrzymuje próby czasu. Aby przetrwać, sprzedawcy muszą stać się agentami zmiany pomagającymi klientom nie tylko radzić sobie z trudnościami, ale nade wszystko osiągać zamierzone cele.

To nowe ukierunkowane na zmianę podejście jest kolejnym krokiem w ewolucji sprzedaży, które pozwoli stworzyć głębsze, przynoszące większe zyski związki z klientami.

W dzisiejszym świecie zmiana stanowi imperatyw. Aby odnieść sukces w biznesie XXI wieku, sprzedawcy i ich firmy muszą nie tylko przystosować się do zmian, ale kierować nini, uzyskując dla swoich klientów realne korzyści.

Podczas dwudziestu lat pracy - ostatnio dla Microsoftu - Brett Clay zebrał kompletne informacje pozwalające sprzedawcom zorientowanym na zmianę odnaleźć klucz do sprawnego działania w nowej rzeczywistości.

Kto przeczyta ,,Sprzedając zmianę ten dowie się, jak: zwiększyć swój dochód i zysk osiągnąć i utrzymać wyższe marże stać się dla swoich klientów strategicznym źródłem pokonać konkurentów aktywnie tworzyć wartość i być zaufanym doradcą tworzyć silne, długoterminowe związki z klientami

Książka "Sprzedając zmianę" - Brett Clay - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Emka. Książka posiada 277 stron i została wydana w 2012 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]