pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Sprawa Hoffmanowej (kieszonkowe)

Dane szczegółowe:
Wydawca: ZNAK
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 410 s.
Wymiar: 118x168 mm
EAN: 9788324072811
ISBN: 978-83-240-7281-1
Data: 2022-06-21
13.68  14.90  1.22 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:


GÓRY STRZEGĄ TAJEMNIC LEPIEJ NIŻ LUDZIE
„Co stało się pod Lodową Przełęczą ” „Tajemnicza śmierć trzech osób!” „Dwie noce przy zwłokach” – takimi nagłówkami wita zakopiańskich turystów sierpniowy poranek 1933 roku.

Kilka dni wcześniej w góry wyrusza prokurator Hoffman z dwunastoletnim synem i żoną – byłą gwiazdą warszawskich kabaretów, budzącą pożądanie i zazdrość przepiękną Mirą.

Do Zakopanego wraca tylko ona, a na Lodowej Przełęczy ratownicy znajdują ciała jej męża, pasierba i młodego mężczyzny.

Opinia publiczna nie ma wątpliwości – Hoffmanowa jest winna. Ona sama jest w szoku, niczego nie pamięta, nie potrafi się bronić.

Jaką straszną tajemnicę kryją góry, a jaką sama Mira Co się stało podczas wyprawy Dlaczego Hoffmanowa nie zeszła po pomoc i spędziła przy zwłokach dwie noce
Przedwojenne Zakopane, tajemnica z przeszłości i historia wstrząsająca bardziej niż słynna sprawa Gorgonowej.

Powieść inspirowana prawdziwymi wydarzeniami„Wartka, krwawa i mięsista historia opowiedziana z punktu widzenia femme fatale uznanej za winną śmierci trojga osób na Lodowej Przełęczy. Jeśli szukacie wciągającej lektury, w której są namiętność, piękna kobieta i kryminalna tajemnica, nie szukajcie dalej”.

Joanna Bator
***
Katarzyna Zyskowska – pisarka i pasjonatka gór. Przygotowując się do napisania Sprawy Hoffmanowej, studiowała przedwojenne gazety i przeprowadziła prywatne śledztwo. W swoich powieściach stopniowo odkrywa kolejne tajemnice, wciągając czytelnika w zaskakującą grę. Uważa, że wszystkie historie są o miłości i śmierci.

Książka "Sprawa Hoffmanowej (kieszonkowe)" - Katarzyna Zyskowska-Ignaciak - oprawa Miękka - Wydawnictwo ZNAK. Książka posiada 410 stron i została wydana w 2020 r. Cena 13.68 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]