pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spowiedź życia. Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim

Autor książki:

Przemysław Wojciechowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Editions Spotkania
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788379651566
ISBN: 978-83-7965-156-6
Data: 2016-06-17
28.27 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Wywiad rzeka z byłym oficerem wywiadu i kontrwywiadu, autorem dwóch powieści z kluczem: "Spisek założycielski. Historia jednego morderstwa" oraz "Weryfikacja".

W swoich powieściach Piotr Wroński nie ujawniał prawdziwych nazwisk polityków, konfidentów i swoich kolegów po fachu.

W rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim idzie na całość. Pierwszy na rynku wydawniczy wywiad z esbekiem, który ma odwagę mówić prawdę.

Czy Wroński mówi prawdę? Czy mówi o wszystkim? Czy nie umniejsza swojej roli? Tego nie wiem i być może nigdy się nie dowiem. Dlaczego więc oddawać mu łamy gazet, poświęcać stronice książek i zapraszać do programów telewizyjnych? Ponieważ Piotr Wroński mimo wszystko mówi o rzeczach istotnych, których nie można pomijać milczeniem. Mówiąc o sobie, mówi o prawdzie tamtych czasów.

Opisując siebie zanurzonego w mętnej rzeczywistości, opisuje także innych, także tych, którzy dziś zapierają się siebie.

Wroński rzuca światło tam, gdzie wciąż chowają się upiory, otwiera drzwi, o których istnieniu wielu chciałoby zapomnieć, przypomina fakty, które nie pasują do oficjalnych biografii.

Właśnie dla tego zdecydowaliśmy się na "Spowiedź". Zdecydowaliśmy się, bo mamy przeświadczenie, że na końcu zawsze chodzi o prawdę, a tej trzeba pomóc.

Książka "Spowiedź życia. Piotr Wroński w rozmowie z Przemysławem Wojciechowskim" - Przemysław Wojciechowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Editions Spotkania. Książka posiada 212 stron i została wydana w 2016 r. Cena 28.27 zł. Zapraszamy na zakupy!