pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Spostrzegam i myślę. Ćwiczenia do pracy z uczniem szkoły podstawowej...
Tytuł książki:

Spostrzegam i myślę. Ćwiczenia do pracy z uczniem szkoły podstawowej o obniżonej sprawności widzenia i spostrzegania

Autor książki:

Alicja Małasiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 205x295 mm
EAN: 9788371346569
ISBN: 978-83-7134-656-9
Data: 2013-08-29
10.36  12.50  2.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Spostrzegam i myślę. Ćwiczenia do pracy z uczniem szkoły podstawowej o obniżonej sprawności widzenia i spostrzegania - Alicja Małasiewicz - opis książki:

Proponowane w książce ćwiczenia umożliwiają stopniowe pokonywanie trudności w czytaniu i pisaniu dzieciom, które ze względu na obniżoną sprawność widzenia i spostrzegania mają w tym zakresie ograniczenia. Publikacja składa się z kilku części: Analiza wzrokowa, Synteza wzrokowa, Stałość spostrzegania: porównywanie kształtu i wielkości, Spostrzeganie stosunków przestrzennych.

Podane propozycje zadań można wykorzystywać w rewalidacji wzroku, na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych lub wyrównawczych. Ćwiczenia te poprawiają nie tylko percepcję wzrokową, ale także doskonalą koncentrację uwagi, koordynację wzrokowo-ruchową, logiczne myślenie. Zadania składają się z części graficznej i części literowej. Powinny być wykonywane pod kierunkiem terapeuty, nauczyciela bądź rodzica.

Książka „Spostrzegam i myślę. Ćwiczenia do pracy z uczniem szkoły podstawowej o obniżonej sprawności widzenia i spostrzegania” - oprawa miękka - Wydawnictwo HARMONIA. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2013 r. Cena 10.36 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Spostrzegam i myślę. Ćwiczenia do pracy z uczniem szkoły podstawowej..."
Alicja Małasiewicz - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: