pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Spółdzielnia na rynku wybranych usług w Polsce. Seria: Prace Wydziału Nauk Społecznych 199

Dane szczegółowe:
Wydawca: Towarzystwo Naukowe KUL
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 234 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788373069916
ISBN: 978-83-7306-991-6
Data: 2022-03-02
39.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Janina Kotiińska - doktor habilitowana nauk ekonomicznych, profesor KUL w Instytucie Ekonomii i Finansów, kierownik Centrum AłBn Gi F im. Z. Gilowskiej; autorka przeszło 120 publikacji naukowych z zakresu gospodarki i finansów sektora publicznego, gospodarki i zarządzania nieruchomościami; wykładowca na studiach podyplomowych.

Maria Zuba-Ciszewska - doktor nauk ekonomicznych, adiunkt w Instytucie Ekonomii i Finansów KUL; autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych z zakresu ekonomicznych zagadnień ze sfery agrobiznesu, spółdzielczości rolniczej, rynku mleka; jej prace naukowe wielokrotnie nagradzano w konkursach Krajowej Rady Spółdzielczej.

Grzegorz Kotliński - doktor habilitowany z dziedziny finansów, prof. UEP, autor blisko 150 publikacji naukowych i publicystycznych z dziedziny ekonomii i finansów, bankowości, marketingu bankowego oraz zastosowań IT w rozwoju usług bankowości elektronicznej; współpracownik Związku Banków Polskich oraz WSB w Poznaniu i we Wrocławiu.

Rzadko można znaleźć w literaturze połączenie takich typów spółdzielni, jakie zaprezentowano w monografii. Recenzowana publikacja stanowi ciekawe opracowanie naukowe, a indywidualne podejście Autorów do badanej tematyki pozwala stwierdzić, że jest ono potrzebne na rynku wydawniczym. Z pewnością publikacja ta będzie świetnie uzupełniała lukę [...] w tym obszarze.

Z recenzji prof. dr hab, Anny Szelągowskiej

[...] przygotowane opracowanie zasługuje na podkreślenie i dobrą ocenę. Jego bowiem zakres i analiza oraz wnioskowanie oparte jest na szczególnie bogatych i pracochłonnych obliczeniach statystycznych. Trafnie dobrane i opracowane dane liczbowe pozytywnie wyróżniają recenzowaną monografię. Jest bowiem rzetelna w analizach oraz daje statystyczną możliwość dalszego poszerzenia analiz i wnioskowania z zakresu świadczenia usług

Z recenzji prof. zw. drą hab. inż. Mariana G. Brodzińskiego

 

Książka "Spółdzielnia na rynku wybranych usług w Polsce. Seria: Prace Wydziału Nauk Społecznych 199" - Janina Kotlińska, Maria Zuba-Ciszewska, Grzegorz Kotliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Towarzystwo Naukowe KUL. Książka posiada 234 stron i została wydana w 2021 r. Cena 39.57 zł. Zapraszamy na zakupy!