pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Spętani przeznaczeniem
Tytuł książki:

Spętani przeznaczeniem

Autor książki:

Veronica Roth

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 213x145 mm
EAN: 9788376866772
ISBN: 978-83-7686-677-2
Data: 2018-06-04
Cena wydawcy: 39.90 złpozycja niedostępna

Spętani przeznaczeniem - opis książki:

NAJLEPSZA powieść Veroniki Roth, autorki światowego megahitu Niezgodna.

Ona - zabija dotykiem, on - jako jedyny jest na ten dotyk odporny.

Spętani przeznaczeniem to pełna niezwykłych wyobrażeń historia o nadziei, walce i miłości, rozgrywana w kosmicznym uniwersum.

Akos - syn podbitego narodu, jest sługą przeznaczonym księżniczce panującej nacji - Cyrze. Życiem dwojga od narodzin rządzi przeznaczenie, narzucone przez wyrocznie. Raz wypowiedziany los staje się nieodwracalny, a nad rodzącą się miłością ciąży fatum śmierci. W walczący o równowagę świat wkraczają dawne demony. Tyran - ojciec Cyry uważany za martwego - powraca z kosmicznej wędrówki, by zniszczyć życie mieszkańców planety Thuhve.

Po zekranizowanej Niezgodnej i bestsellerze Naznaczeni śmiercią nadchodzi wyczekiwany finał losów Cyry i Akosa. Czy bohaterom uda się obalić bezduszną tyranię? I czy będą w stanie odmienić to, co nieodmienialne?
"Ta seria ma rozmach Gwiezdnych Wojen, intryg Gry o Tron oraz romansu Romea i Julii. Pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji książka Roth sprawia, że ta powieść jest obowiązkowa".

USA Today
Seria nagrodzona: New York Times bestseller, Wall Street Journal bestseller, USA Today bestseller, Indie Bound bestseller.

Książka "Spętani przeznaczeniem" - Veronica Roth - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2018 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]