pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wybrańcy

Autor książki:

Veronica Roth

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788380089037
ISBN: 978-83-8008-903-7
Data: 2021-01-12
31.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Veronica Roth powraca w wielkim stylu!
Cykl Niezgodna podbił serca czytelników na całym świecie. Teraz Veronica Roth powraca silniejsza niż kiedykolwiek przedtem z nową dylogią dla młodych dorosłych.
Wybrańcy zaczynają się tym, czym inne powieści się kończą zwycięstwem bohaterów nad potężnym przeciwnikiem. Piętnaście lat wcześniej piątka zwykłych nastolatków została wskazana proroctwem do walki z Mrocznym potężnym bytem niosącym zniszczenie Ameryce. Mroczny zrównał z ziemią całe miasta i zamordował tysiące ludzi. Wybrańcy, bo takie miano zyskała piątka nastolatków, poświęcili wiele, by go pokonać. Po upadku Mrocznego świat wrócił do normalności dla wszystkich poza nimi. Bo co można zrobić, jeśli jest się jednym z pięciu celebrytów, z wykształceniem obejmującym jedynie magiczne zniszczenie, kiedy nie ma już na nie zapotrzebowania? A może jednak jest?
W sposób niezrównany, nowatorski i niesamowicie wciągający Veronica Roth wraca do swoich korzeni i korzystając z najlepszych elementów takich gatunków, jak urban thriller, science fiction i fantasy, tworzy silną bohaterkę, która jest gotowa poświęcić wszystko w walce o przyjaźń i miłość.

Książka "Wybrańcy" - Veronica Roth - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2020 r. Cena 31.96 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.