pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Przy naszej piosence

Autor książki:

Klaudia Bianek

Dane szczegółowe:
Wydawca: We Need YA
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 384 s.
EAN: 9788366553002
ISBN: 978-83-6655-300-2
Data: 2020-06-30
28.49  39.90  11.41 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Zwyciężczyni konkursu na najlepszą powieść! Po głośnym debiucie - "Jedynym takim miejscu", każda jej książka jest jeszcze lepsza. Ta bestsellerowa autorka młodego pokolenia potrafi poruszyć do łez.

Antek jest baristą i właścicielem świetnie prosperującej kawiarni. Niestety nie ma szczęścia w miłości. Skupiony na pracy, nie traci czasu na poważne związki z dziewczynami. Pewnego wieczoru, zbyt pochłonięty natłokiem spraw, zapomina włączyć alarm w kawiarni, co doprowadzi do nieodwracalnych zmian w jego życiu.

Kornelia stoi u progu dorosłości, lecz już od dawna wraz z młodszym bratem są zdani tylko na siebie. Głód i brak podstawowych środków do życia skłaniają Kornelię do desperackiego kroku - kradzieży. Chce chronić brata, ponieważ obawia się, że jeśli wpadnie w kłopoty, to zostaną rozdzieleni. Sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy staje oko w oko z właścicielem kawiarni?
To jedno spotkanie będzie początkiem krętej i pełnej wyzwań drogi. Czy Kornelia zaufa Antkowi i opowie mu o wydarzeniach z przeszłości, które ją ukształtowały? Czy Antek odważy się wyciągnąć dziewczynę z piekła, w którym żyje? Czy ich wspólna piosenka będzie pierwszym krokiem do nowej historii?

Książka "Przy naszej piosence" - Klaudia Bianek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo We Need YA. Książka posiada 384 stron i została wydana w 2020 r. Cena 28.49 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]