pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Smok czy smog?

Dane szczegółowe:
Wydawca: Elżbieta Stępień
Rok wyd.: 2024
Oprawa: twarda
Ilość stron: 44 s.
EAN: 9788396719744
ISBN: 978-83-9671-974-4
Data: 2024-06-06
33.09 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Smok czy smog - to książka skierowana do przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Zawiera opowiadania i wiersze o tematyce ekologicznej, dotyczące zanieczyszczeń powietrza, lasów, rzek. Jest świetnym materiałem inspirującym nauczycieli i rodziców do rozmów o ekologii, kształtowania właściwych postaw przyjaznych środowisku.

Wśród plastikowych butelek krąży legenda, że jeśli butelka była naprawdę grzeczna, to może się przemienić w inną rzecz. Czy naszej buteleczce to się uda A może to tylko bajki dla grzecznych butelek Czy wyobrażacie siebie świat, w którym drzewa to eksponat w muzeum Czy rzeki mają marzenia Na co skarżył się mały wilczek Jakie kłopoty miał pewien jeż Czy żabki są zadowolone z nowego stroju Odpowiedzi na te pytania można poznać, sięgając do wierszy i opowiadań z zawartych w tym zbiorze. Wpadające w ucho wiersze i opowiadania oraz piękne ilustracje, na pewno zachęcą dzieci do dbania o środowisko.

Książka "Smok czy smog?" - Elżbieta Stępień, Marcin Stępień - oprawa twarda - Wydawnictwo Elżbieta Stępień. Książka posiada 44 stron i została wydana w 2024 r. Cena 33.09 zł. Zapraszamy na zakupy!