pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

W świecie Biblii Przewodnik po Starym i Nowym Testamencie

Autor książki:

Tim Dowley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788379714025
ISBN: 978-83-7971-402-5
Data: 2018-03-05
23.57 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

To najlepsza książka, jaką warto mieć obok swojej Biblii. W sposób bardzo przystępny, zrozumiały już dla uczniów szkoły podstawowej, wprowadza w niezwykle złożony świat Biblii. Kompetentnie wyjaśnia, kto i dlaczego napisał Pismo Święte. Zawiera mnóstwo faktów dotyczących ksiąg biblijnych. Liczne ilustracje: mapy, diagramy, zdjęcia i panoramy przybliżają historyczne i geograficzne tło opowiadanych wydarzeń. Dodatkowe informacje o biblijnych bohaterach i miejscach umożliwiają szerokie spojrzenie na święte teksty, pozwalając lepiej zrozumieć przesłanie poszczególnych ksiąg. Sekcja "Pytania i odpowiedzi" ułatwia zrozumienie wielu biblijnych tajemnic. Publikacja znakomicie nadaje się zarówno do osobistego studium, jak i do wspólnego odkrywania tajemnic Biblii na spotkaniach grup parafialnych oraz podczas zajęć szkolnych.

Odbiorcy:
- nowi czytelnicy Biblii, animatorzy biblijni nauczyciele religii, literatury, historii
- wszyscy, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę o Piśmie Świętym.

Dlaczego warto przeczytać tę książkę?
- zawiera mnóstwo faktów dotyczących ksiąg biblijnych
- wyjaśnia, kto i dlaczego napisał Pismo Święte
- odkrywa przesłanie poszczególnych ksiąg biblijnych
- jasny i zwięzły styl zachęca nowych czytelników do lektury Pisma Świętego
- to nieodzowny przewodnik po Starym i Nowym Testamencie, ogromnie przydatny w szkołach, w grupach biblijnych oraz do osobistego studium.

Książka "W świecie Biblii Przewodnik po Starym i Nowym Testamencie" - Tim Dowley - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2018 r. Cena 23.57 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.