pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Słowik

Autor książki:

Kristin Hannah

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2020
Oprawa: twarda
Ilość stron: 560 s.
Wymiar: 220x140 mm
EAN: 9788381397377
ISBN: 978-83-8139-737-7
Data: 2020-12-09
Cena wydawcy: 46.64 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Ekskluzywna edycja limitowana oprawiona w delikatną gładką tkaninę o właściwościach jedwabiu.
Miłość pokazuje nam, kim chcemy być.
Wojna pokazuje, kim jesteśmy.
Światowy bestseller już w Polsce!
Dwie siostry, Isabelle i Vianne, dzieli wszystko: wiek, okoliczności ,w jakich przyszło im dorastać, i doświadczenia. Kiedy w 1940 roku do Francji wkracza armia niemiecka, każda z nich rozpoczyna własną niebezpieczną drogę do przetrwania, miłości i wolności.
Zbuntowana Isabelle dołącza do ruchu oporu, nie zważając na śmiertelne niebezpieczeństwo, jakie ściąga na całą rodzinę. Opuszczona przez zmobilizowanego męża Vianne musi przyjąć do swego domu wroga. Cena za uratowanie własnego życia i dzieci z czasem staje się dramatycznie wysoka
Inspirowana życiorysem bohaterki ruchu oporu Andre de Jongh opowieść o sile, odwadze i determinacji kobiet zachwyciła miliony czytelniczek na całym świecie.
W tej książce jest wszystko, co kocham Francja, wielka historia i miłość, nad którą nie można zapanować. Idealna lektura na wolny dzień, samotny wieczór i bezsenną noc.
Magdalena Różczka
Najbardziej podobało mi się pokazanie skomplikowanej relacji między dwiema siostrami. Czy jesteśmy bohaterami, czy tchórzami? Czy jesteśmy lojalni wobec ludzi, których kochamy najbardziej, czy potrafimy ich zdradzić?
Lisa See, autorka bestsellerów Dziewczęta z Szanghaju i Chińskie lalki
Kristin Hannah jest autorką wielu bestsellerowych obsypanych nagrodami powieści. Wcześniej prawniczka, obecnie pełnoetatowa pisarka, mieszka z mężem i synem na Hawajach.
Słowik: miliony sprzedanych egzemplarzy; ponad 75 tygodni na liście bestsellerów New York Times a; książka roku Amazon (ocena użytkowników 4,8 gwiazdki na 5, prawie 30 000 ocen); powieść historyczna roku portalu Goodreads (ocena użytkowników 4,5 gwiazdki na 5, ponad 200 000 ocen); książka roku: i Tunes, Buzz Feed, Library Journal, Paste, Wall Street Journal, Week; prawa wydawnicze sprzedane do ponad 40 krajów; prawa do ekranizacji zakupione przez Tristar Pictures, scenariusz Ann Peacock (Opowieści z Narni. Lew, Czarownica i stara szafa), reżyseria i produkcja Michelle Mac Laren (Gra o tron, Z archiwum X, Breaking Bad, The Walking Dead).

Książka "Słowik" - Kristin Hannah - oprawa twarda - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 560 stron i została wydana w 2020 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]