pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Słowa w akcji. Ubrania zabawki i przybory szkol. Seria obrazków i...
książka:

Słowa w akcji. Ubrania zabawki i przybory szkol. Seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: HARMONIA
Rok wyd.: 2017
Oprawa: twarda
Ilość stron: 42 s.
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9788371349904
ISBN: 978-83-7134-990-4
Data: 2017-09-28
25.61  34.00  8.39 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Słowa w akcji. Ubrania zabawki i przybory szkol. Seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy - Dorota Szubstarska - opis książki:

Małe dziecko nie "uczy się słów". Nabywa mowę razem z wiedzą o świecie. Dlatego, aby bogacić słownikowy inwentarz, trzeba nasycić dziecko językiem zaangażowanym, czyli uczestniczącym w działaniu. Słowa w akcji to pomoc o prawie nieograniczonych możliwościach. To narzędzie, które pozwala ożywić język i nadać mu funkcje użytkowe. Połączenie obrazków, przedstawiających ubrania, zabawki i przybory szkolne, z uproszczonymi planszami, prezentującymi między innymi sklep odzieżowy czy salę przedszkolną, umożliwia wprowadzenie akcji, na przykład przymierzanie i kupowanie ubrań czy urządzanie kącika zabaw. Zatem dziecko nie tylko uczy się prostego "na-zywania", ale bawiąc się, poznaje kolejne słowa w kontekście sytuacyjnym i gramatycznym zarazem. Publikacja stanowi twórczy sposób na wspomaganie rozwoju mowy małego dziecka.

Książka „Słowa w akcji. Ubrania zabawki i przybory szkol. Seria obrazków i plansz do wczesnego wspomagania rozwoju mowy” - oprawa twarda - Wydawnictwo HARMONIA.

Książka posiada 42 stron i została wydana w 2017 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Słowa w akcji. Ubrania zabawki i przybory szkol. Seria obrazków i..."
Dorota Szubstarska - autor m.in.:
Nowy świat opowiadany. Scenariusze - okładka książki
Nowy świat opowiadany. Scenariusze obrazkowe do... Dorota Szubstarska, Barbara Bednarska;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne: