pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słoiczki

Autor książki:

Maja Jaszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szelest
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 390 s.
EAN: 9788365381095
ISBN: 978-83-6538-109-5
Data: 2022-03-08
33.90 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Słynny na cały świat cytat mówi, że "życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz, co ci się traf". Powieść Mai Jaszewskiej kusi dalszym ciągiem - tylko od ciebie zależy, jak się w nim rozsmakujesz.

To książka pełna niespodzianek. Wciągająca, zabawna, klimatyczna, z miłosną historią, wyrazistymi bohaterami i szczęśliwym zakończeniem.

Pikanterii fabule dodają spacery po współczesnej i dawnej Warszawie. Tą sprzed lat przywołują smakowite literackie anegdoty. Iwaszkiewicz, Dołęga-Mostowicz, Wieniawa- Długoszowski. No właśnie Która z nas nie chciałaby dostać o poranku bukietu kwiatów z liścikiem:
Szanowna Pani! Zeszłej nocy śniła mi się Pani w taki sposób, że poczułem się zobowiązany.

Drogi Czytelniku, jako rodowita warszawianka napiszę bez ceremonii, spodziewaj się w Słoiczkach git wersalu i cwanej nawijki.

KATARZYNA PAKOSIŃSKA
Józia to młoda, przywiązana do tradycji i rodzinnego domu dziewczyna z Podlasia.

Julka - buntowniczka, która ucieka z Krakowa przed przeszłością i apodyktycznym ojcem.

Obie przyjeżdżają do Warszawy w nadziei na lepsze jutro, znajdują pracę w nowoczesnym, lifestylowym czasopiśmie dla kobiet i rozpoczynają nowe życie.

Obie są słoiczkami.

Obcymi w Warszawie.

Przyjezdnymi.

Czy stolica będzie dla nich łaskawa

Książka "Słoiczki" - Maja Jaszewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Szelest. Książka posiada 390 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.90 zł. Zapraszamy na zakupy!