pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)

Autor książki:

Jakub Żulczyk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 520 s.
Wymiar: 135x215 mm
EAN: 9788381392266
ISBN: 978-83-8139-226-6
Data: 2019-06-19
Cena wydawcy: 24.18 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Zawsze chodzi wyłącznie o pieniądze. O nic innego. Ktoś może powiedzieć ci, że to niska pobudka. To nieprawda - oświadcza bohater powieści Jakuba Żulczyka. Ten młody człowiek przyjechał z Olsztyna do Warszawy, gdzie prawie skończył ASP. By uniknąć powielania egzystencjalnych schematów swoich rówieśników przyszłych meneli, ludzi mogących w najlepszym razie otrzeć się o warstwy klasy średniej, niepoprawnych idealistów dokonał życiowego wyboru według własnych upodobań: Zawsze lubiłem ważyć i liczyć.
Waży więc narkotyki i liczy pieniądze jako handlarz kokainy. W dzień śpi, w nocy odbywa samochodowy rajd po mieście, rozprowadzając towar, ale także bezwzględnie i brutalnie ściągając od dłużników pieniądze, przy pomocy odpowiednich ludzi.
Jakub Żulczyk w poruszający sposób ukazuje współczesną rzeczywistość, zdeformowaną do tego stopnia, że handlarz narkotyków staje się równie niezbędny jak strażak czy lekarz, jest nocnym dostawcą paliwa dla tych, którzy chcą albo muszą utrzymać się na powierzchni.

Książka "Ślepnąc od świateł (wydanie serialowe)" - Jakub Żulczyk - oprawa miękka - Wydawnictwo Świat Książki. Książka posiada 520 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]