pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Wzgórze psów. Książka audio

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świat Książki
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: twarda
EAN: 9788380318670
Data: 2017-05-31
32.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Zimna ciemna warmińsko-mazurska prowincja. Na jej tle doskonale skonstruowany mroczny thriller zaskakujący niepokojący wciągający od pierwszej strony. Ale to tylko najprostsze odczytanie nowej powieści Żulczyka. Tajemnicze zaginięcia ludzi makabryczne odkrycia związane z ich odnalezieniem dramat rodzinny głównego bohatera to pretekst do mistrzowsko nakreślonego portretu lokalnej społeczności oraz uwikłanej w miejscowe układy rodziny. Żulczyk pokazuje jak ojcowie niszczą swoich synów mężowie żony przyjaciele przyjaciół. Zajmuje go pamięć o krzywdzie i wybiórczość tej pamięci. Prowincja Polski jako miejsce w którym widać metafizyczną prawdę o polskim losie i Warszawa jako miejsce gdzie przyjezdny z prowincji może wygrać albo przegrać ale nie może spokojnie żyć. Czy karą za zło może być inne zło? Gdzie jest granica w wymierzaniu sprawiedliwości? Jak zwykle Żulczyka interesuje to co kryje się pod powierzchnią.

Jakub Żulczyk 1983 r. pisarz scenarzysta felietonista. Pochodzi z Mazur studiował w Olsztynie i Krakowie mieszka i pracuje w Warszawie. Zadebiutował w 2006 r. w wydawnictwie Lampa i Iskra Boża książką młodzieżowo-romantyczną Zrób mi jakąś krzywdę. Autor powieści Radio Armageddon 2008 przeniesiona na deski Teatru Współczesnego we Wrocławiu w 2014 Instytut 2010 i Ślepnąc od świateł 2014 nominowana do Paszportów Polityki i do Gwarancji Kultury oraz dwóch części fantastyczno- przygodowego cyklu Zmorojewo. Współtwórca popularnego serialu Belfer. Razem z Krzysztofem Skoniecznym napisał sześcioodcinkowy miniserial dla telewizji HBO na podstawie swojej powieści Ślepnąc od świateł. Publikował m.in. w Polityce Dzienniku Wprost i Playboyu .

Produkcja Audioteka i Wydawnictwo Świat Książki
Czyta Jakub Wieczorek
Czas nagrania 28 godz 14 min

Audiobook „Wzgórze psów. Książka audio” - oprawa twarda - Wydawca: Świat Książki. Cena 32.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.