pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem

Autor książki:

Weronika Ceynowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 102 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788381193696
ISBN: 978-83-8119-369-6
Data: 2019-02-09
20.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dwie kobiety.

Dwie historie.

Jeden kamień.

Kiedy Simona straciła dziecko, mąż zaczął się od niej odsuwać. Czuła, że zaczyna się dziać coś niedobrego. A kiedy przez przypadek spotkała tajemniczego Alfeusza, nie zdawała sobie sprawy, jak bardzo może być powiązany z jej życiem...

Ala, córka Simony, po śmierci matki dokonuje niezwykłego odkrycia. W jej szafie - znajduje pudełko pełne pamiętników, w których spisana jest niezwykła historia Simony i Alfeusza. Ala staje się również właścicielką kamienia, który posiada niezwykłą moc. Potrafi on powstrzymać zarazę, która panuje w odległej krainie, znajdującej daleko od Ziemi i zaprowadzić dzięki temu dawny ład oraz porządek. Jak jednak odnaleźć kamień na wielkiej kuli ziemskiej? I czy to wystarczy, by powstrzymać rozprzestrzeniającą się tajemniczą chorobę, która sieje spustoszenie?
To historia doskonale ukazująca trudne wybory pomiędzy uczuciami a obowiązkami oraz rodzinne tragedie, które mogą przydarzyć się każdemu z nas. Obyczajowość i codzienność łączy się z elementami fantastycznymi, dodatkowo wplatając w to świat starożytnej Grecji, czarownic i klątw.

Książka "Skrzynia z uśpionym przeznaczeniem" - Weronika Ceynowa - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 102 stron i została wydana w 2019 r. Cena 20.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.